_

Informacje ogólne: co należy wykonać przed rozpoczęciem kursu

_
KROK 1
_

Kompletowanie dokumentów

_
  • badanie lekarskiemusimy udać się do lekarza uprawnionego do wystawiania badań dla kierowców po orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem dopuszczające nas do kursu. Koszt 200 zł.
  • zdjęcie 3,5 x 4,5 cm
  • wniosek o wydanie prawa jazdy lub pozwolenia(druk można pobrać u nas bądź w urzędzie)
  • zgoda rodzica lub opiekuna (jeśli posiadamy poniżej 18 lat)
KROK 2
_

Założenie PKK

_

Krok drugi – założenie Profilu Kandydata na Kierowcę – PKK
Gdy zebraliśmy już wszystkie wymagane dokumenty musimy udać się osobiście do Urzędu Miasta lub Starostwa Powiatowego (wydział komunikacji – p. nr 8 i złożyć zebrane dokumenty.

KROK 3
_

Zapisanie się do Ośrodka Szkolenia Kierowców EASY

_

Posiadając już Profil Kandydata na Kierowcę możemy swobodnie udać się do naszego biura w celu zapisania się na kurs. Możemy również zapisać się telefonicznie lub mailowo (zakładka Kontakt). W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem tel. +48 789 277 007.

_

DODATKOWE INFORMACJE:

_

Umówione zajęcia praktyczne należy opłacić najpóźniej na 24h przed umówioną jazdą wysyłając przelew i podając przy tym imię, nazwisko, nr PKK i PESEL oraz tytuł przelewu (np. „kurs podstawowy” lub „jazdy uzupełniające”) i wysyłając potwierdzenie przelewu na e-mail: biuro@prawojazdy.slupsk.pl bądź gotówką w biurze w godzinach pracy biura.

Odwoływanie zajęć: nie później niż 24h wcześniej przed zaplanowanymi zajęciami tylko i wyłącznie pod numerem telefonu 789-277-007. W innym przypadku zajęcia przepadają. Chyba, że osoba szkolona posiada zwolnienie lekarskie o którym poinformuje Ośrodek wcześniej.

_

Ważne  linki:

_
_

Adresy  urzędów:

_

Urząd Miejski w Słupsku, ul. Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk – PKK wydawane w pokoju numer 1
Starostwo Powiatowe w Słupsku
, ul. Szarych Szeregów 14, 76-200 Słupsk – PKK wydawane w pokoju numer 8.